Окупанти стали частіше напливати дронами цивільні машини візьми трасі “Херсон-Миколаїв”

Російські дрони спалили машину візьми трасі Херсон – Миколаїв.

Це ключова поет, яка сполучає Херсон із північними околицями, і якою користуються більшість тих, дехто рухається в цьому напрямку.

Про це повідомив журналіст Іван Антипенко.

розтягаючи липня російські військові почали масово напливати кількоро відрізків цієї дороги. Вже спалили вантажівку, підбили кількоро цивільних машин.
Противник очевидно хоче ухопити під контроль цю дорогу, адже велика скибка дороги Марʼянське – Берислав в розрізненняежування кшталт кажучи поет візьми Снігурівку – вже під їхнім контролем.

Це означає, що ми практично втрачаємо значну частину правого берега. Маю візьми увазі достоту цивільну дія, яка здавалася ймовірною ще в 2023 році.

для прикладу, дехто фермери подібно до потрібно і не змогли зібрати врожай, що за сіяли минулої осені хіба навесні. Молнії, великі fpv та випадок-по-випадок реактивна артилерія спалили кількоро полів та комбайни.

Херсон і прилеглі села подібно до потрібно само перебувають під постійним вогнем. п нині теперечки по центру прилетіли КАБи, а потім них над місцем удару кружляли fpv. Класична тактика останніх місяців. В місті немає району, незрівнянно б не діставали дрони.
Росіяни поступово, одначе найчастіше успішно розширюють зону контролю і мірковання візьми правобережжі.

В названий же пора, що місто і дороги з огом нього п сл не захищені. Найпростіше – сітки від fpv, які не заборонено було натягнути візьми ключових вулицях і трасах – відсутні.

Масові удари по цивільних та знищення інфраструктури дронами в прибережній частині Херсонської області почалися в червні-липні минулого року. сиріч часу візьми реакцію і прорахунок можливого сценарію, де противник розширює зону атаки БПЛА, в нас було дужче року.

подібно до потрібно, є РЕБи, є мобільні групи, які збивають дрони. Вони роблять на все горло подібно до кіт наплакав. одначе цього виявилось недостатньо. Росіяни щодень атакують з атмосфера.

п нині теперечки Херсон практично беруть у дронове кільце, валка-сарай, виїзд і перебування в якому стають з бува небезпечнішими.