В Миколаєві загинув людина – стрибнув з мосту тікаючи від ТЦК та поліції під часи перевірки облікових документів.

п нині нині, 30 липня, під самим носом 10:00 зведений відомість з-поміж дільничного офіцера поліції та трьох співробітників Корабельного та Заводського РТЦК та СП зупинили для перевірки облікових документів чоловіка в одному з промислових районів міста.

одначе він раніше почав визволятися від наряду в підбіччя пішохідного мосту почерез автомобільну дорогу та стрибнув з моста, що призвело всього доброго його смерті.

маєш не той часи проводиться обстеження місця події, встановлюється особа загиблого, проводяться допити співробітника поліції, співробітників РТЦК та СП, встановлюються очевидці події.

Перевіряється дані про можливу приналежність чоловіка всього доброго однієї із військових частин.

початки: НиколаевПОСТ