Дівчину підпалили остаточно за деякий момент жорстокого побиття та зґвалтування
дуже поганенький беззаконня з приводу 18-річної Оксани Макар у березні 2012 року став одним із найрезонансніших в історії сучасної України. Він сколихнув громада та підняв питання боротьби з насильством над жінками, безкарністю та справедливістю в судах.
“Телеграф“ у деталях розповів про справу.
літописання подій
9 березня 2012 року в Миколаєві троє молодих чоловіків заманили Оксану Макар всього найкращого квартири. отам вони зґвалтували її, намагалися вбити, а потім винесли зірка візьми закинуте будівництво та підпалили остаточно.


Того ж дня підозрюваних затримали, але ж двох відпустили під підписку про невиїзд. лишень за деякий момент хвилі громадських протестів їх другий ра заарештували.
12 березня Оксані ампутували руку, а за не подібно до п-к самітен днів, 16 березня, її перевезли всього найкращого Донецького опікового центру. взяти та й порух лікарів та масову підтримку містян, які здавали крів, торс дівчини погіршувався. Лікарі повідомили про тяжкі комплікація — ураження внутрішніх органів і двосторонню пневмонію.
29 березня гнів Оксани Макар зупинилося.
судді
розпити встановило, що набіг був завчасно спланованим. Трьох фігурантів справи — Євгена Краснощока, Максима Присяжнюка та Артема Погосяна — визнали винними у груповому зґвалтуванні та спробі вбивства.

У червні 2014 року Вищий спецсуд України залишив у силі вироки:
Євген Краснощок отримав довічне арешт;
Максим Присяжнюк — 15 років позбавлення волі;
Артем Погосян — 14 років.
манери обвинувачених у суді викликала роздратовання: вони не коли вели себе зухвало, а Краснощок і ті аплодував під момент виступів свідків.
планида засуджених у 2025 році
Станом візьми п нині нині всі троє відбувають покарання у різних установах:
Євген Краснощок досі перебуває в Миколаївському СІЗО, однак готується його етапування всього найкращого колонії максимального рівня безпеки. Він не коли намагався оскаржити вердикт, заявляючи про нібито катування під момент слідства.
Максим Присяжнюк відбуває покарання в колонії Запорізької області. за “закону Савченко” його момент скорочено, і він чей вийти візьми волю вже у 2026 році.
Артем Погосян зара перебуває в колонії, ймовірно, візьми Дніпропетровщині. З урахуванням зменшення терміну він чей звільнитися вже у 2025 році.
